Pozvánka pre miništrantov: Miništrantský tábor TYMIAN

Domka, Saleziáni a Spoločenstvo Tymian oznamujú všetkým miništrantom a ich priaznivcom, že miništrantský tábor Tymian 2013 sa uskutoční v dňoch 14.–20.7.2013 v Rekreačnom zariadení Skalka nad Kremnicou.

V nádhernom prostredí hôr je pre chlapcov pripravené množstvo miništrantských aktivít. Ústrednou myšlienkou tábora je Metodov odkaz. V bohatom duchovno a športovo-rekreačnom programe budeme sledovať korene našej viery, ktoré súvisia s príchodom sv. Cyrila a Metoda na naše územie pred 1150 rokmi. Starší miništranti sú zároveň uvádzaní do animátorstva miništrantských skupín.

Prihlášky a bližšie informácie sú na adrese www.ministranti.sk a osobne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Organizačný tím sa teší na stretnutie.

Za všetkých vás zdraví don Jozef Luscoň, SDB.

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.