Pozývame na divadelné školenie

AHOJTE všetci milovníci divadla!

8. - 10. MARCA sa pripravuje druhý ročník úspešného a obľúbeného divadelného školenia Dosca dona Bosca.
Pozvaní sú naň nielentí, ktorí pracujú s divadlom a hercami: režiséri, dramaturgovia a scenáristi, ale aj samotní herci, divadelní nadšenci, fanúšikovia, prípadnetí, ktorýchzaujímajú  veci nové a chcú sa dozvedieťniečo viac o dobrom divadle v duchu myšlienky Karla Čapka: "Umenienie je luxus, je to bezprostredná potreba človeka". Ide o praktické divadelné školenie, súčasťou ktorého bude práca na dramatickom výstupe.
Tak príď a ...zaži divadlo!

Garant školenia: Kultúrny tím Laury, združenia mladých a Laura, združenie mladých
Lektor školenia: Mgr. Art Barbora Jurinová (vyštudovala DAMU v Prahe, pracuje akovedúca Oddelenia galerijnej pedagogiky v Slovenskej národnej galérii a pedagogička literárno - dramatického odboru v ZUŠ Jozefa Kresánka v Bratislave)


Patrón školenia: Bl. Ján Pavol II.
Čas: 8.-10. 3. 2013
Miesto: Dubnica nad Váhom
Účastnícky poplatok: 6 € pre členov združenia Laura, 9 €  pre nečlenov (v cene je zahrnutá strava, ubytovacie priestory a materiály)

 PRIHLASOVANIE – vyplnené prihlášky posielajte do 28.02.2013 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

viacinfozískate aj na facebooku: http://www.facebook.com/kufor.quido?ref=tn_tnmn alebo http://www.facebook.com/groups/128519963980805/

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.