Tepláky boli vstupenkou na párty

Prebehol rok od poslednej teplákovej disco. Väčšina mladých z Miletičky sa nevedela dočkať sobotňajšieho večera, ktorý odpálil túto dlho očakávanú párty. Na účastníkov čakal program v podobe tanečného vystúpenia chlapčenskej kapely Backstreets Boys a dievčenského zoskupenia Spice Girls v podaní chlapcov a dievčat z oratka. Pre tých menej tancujúcich bol pripravený Blue Laguna Beach Bar s dvojicou barmanov. Tepláková disco odštartovala veľkolepo - tými najznámejšími párty hitmi. Tanečný parket neostal ani na minútu prázdny, aj keď ľudí bolo v porovnaní s minulým rokom pomenej. Dj-ov sprevádzal počas celej disco ten správny tón a mladí sa bezstarostne zabávali. Niektorým rytmus nedal a vytvárali rôzne tanečné kreácie, nezvyčajné pohyby, ba dokonca smiešne parodovanie niektorých vozidiel či bežných situácií.
Zábava prešla do druhej polovice, v ktorej máloktorý tanečník nezakotvil v Beach Bare na malé osvieženie a nabratie nových síl do tanca. Diskotéka prebiehala až do polnoci, keď už málokto dokázal tancovať, či aspoň si dupkať nohou do rytmu skladieb. Na záver sa mladí pomodlili, spoločnými silami upratali celé oratko a pobrali sa domov.Už teraz sa niektorí nevedia dočkať ďalšieho ročníka.
 


Autor: Martin Ondruš

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.