Mladých čakali na zážitkovom tábore výzvy v rôznych podobách

(Banská Bystrica, 11. augusta 2023) – Tretí prázdninový týždeň patril v banskobystrickom Salezku zážitkovému táboru. Partia mladých vo veku od 14 – 17 rokov spolu s animátormi prežili na chate Havranovo vo Veľkej Fatre týždeň plný nezabudnuteľných chvíľ a zážitkov.

Celý tábor sa niesol v duchu križiackych výprav. Počas týchto dní mali možnosť spoznať nových ľudí, vytvoriť nové priateľstvá, no taktiež nazrieť do svojho vnútra a prekonať svoje hranice.

Účastníci tábora si prešli mnohými výzvami, fyzickými i duchovnými. Počas celého týždňa sa učili medzi sebou spolupracovať, a to častokrát aj s ľuďmi, s ktorými sa videli po prvý raz alebo sa bežne nerozprávali. Animátori pripravili aktivity, ktoré donútili mladých vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a tak viac spoznávať seba a ostatných.

„Na chate nám bolo super, od prvého dňa sme mali nabitý program a každý deň sme robili niečo nové. Spoznal som nejakých nových ľudí a s tými čo som sa poznal už dlhšie, som si utužil vzťahy. Počas celej doby sa o nás starali skvelí animátori,“ zhodnotil účastník tábora Michal Hajkovský.

Zdroj: sbb.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.