Neprespi pôst, máme pre Teba pôstnu aktivitu Forty4U

(Bratislava, 13. februára 2013) - Zdá sa Ti, že Vianoce tu boli len nedávno a už sa začína pôst? Neprespi toto obdobie! Využi ho na skutočne dobrú prípravu na Veľkú noc. Zároveň sa môžeš pridať k ostatným dobrovoľníkom, ktorí sa rozhodli podporiť kampaň Darca času. 

Združenia Domka a Laura v spolupráci s OZ Savio pre Teba pripravili hneď dva spôsoby, ako sa môžeš zapojiť. Ak má Tvoj mobilný telefón operačný systém Android alebo iOS, stiahni si aplikáciu Forty4U cez Google Play či iStore. Evanjelium, zamyslenia a modlitby počas pôstu Ti okrem aplikácie ponúkame aj na Facebooku.

Okrem toho môžeš s nami prostredníctvom aplikácie spolupracovať na kampani Darca času. Prvý ročník si za cieľ stanovil darovať celý jeden milión dobrovoľníckych hodín, pomocou ktorých chceme poukázať na deti a mladých vo vzdialených častiach sveta, ktorí potrebujú výchovu a pozornosť rovnako ako my. Viac o kampani Darca času nájdeš na našom webe už zajtra.

Pripravili sme pre Teba aj videá, aby si vedel naplno využiť svoju appku: pre Android aj pre iOS.

So zamysleniami začíname už dnes! Prvé: Pôst je dažďom, aby človek zakvitol.

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.