Detská publikácia Cesta svetla ponúka námet na prežívanie radosti zo vzkrieseného Pána

(Bratislava, 5. príla 2023) – V týchto dňoch vydalo Vydavateľstvo DON BOSCO (nielen) pre deti „radostnú“ publikáciu Cesta svetla pre deti, ktorá ponúka námet, ako možno spolu s deťmi prežívať radosť zo vzkriesenia Pána počas celého Veľkonočného obdobia.

Pri jednotlivých zastaveniach môžeme spoločne rozjímať o dôležitých udalostiach, ktoré nasledovali po Ježišovom zmŕtvychvstaní, a krátkou modlitbou sa poďakovať za všetko, čo dostávame od Ježiša.

Cesta svetla nadväzuje na pobožnosť krížovej cesty. Ponúka ďalších 14 zastavení, ktoré vedú od prázdneho hrobu až k zoslaniu Ducha Svätého.

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných a hodnotných kníh. Knihy si môžete objednať cez náš e-shop www.donbosco.sk, s výberom aj objednávkou vám radi pomôžeme na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a tiež telefonicky na číslach 0903/962 029 a 0911/175 725.

Peter Novák, Vydavateľstvo DON BOSCO

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.