Dievčenský karneval priniesol radosť na Luník IX

(Košice/Luník IX, 23. februára 2023) – Po trojročnej prestávke sa do saleziánskeho strediska na Luníku IX vrátili masky všetkých typov, aby spoločne oslávili záver fašiangovej sezóny.

Masky tohto roku boli veľmi pestré od rôznych princezien, zvieratiek až po historické postavy. Dievčatá zo všetkých stretiek sa spolu mohli stretnúť, zatancovať si a zasúťažiť si. O výzdobu miestnosti, hudbu, súťaže a prípravu občerstvenia sa postarali tentokrát nielen animátorky, ale aj staršie dievčatá zo stretiek.

„Piatkový karneval dievčat sa niesol v skvelej atmosfére, takže sme ho museli o polhodinu predĺžiť. Dievčatá zo stretiek všetkých vekových kategórií sa neskupinkovali, ale vytvorili skvelú partiu, ktorá sa preniesla z karnevalu do kostola a po svätej omši naspäť do strediska, kde mnohé zostali, aby pomohli upratať a dať veci do pôvodného stavu,“ zhodnotili podujatie organizátori.

Dodávajú, že všetkým dievčatám sa akcia Karneval veľmi páčila a už sa nevedia dočkať ďalšej spoločnej aktivity.

Zdroj: lunik9.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.