Saleziánske stredisko Tri hôrky v Košiciach ožije hokejbalovým turnajom

(Košice, 10. novembra 2022) – Veľký hokejbalový turnaj sa po troch rokoch opäť vracia do Košíc. Uskutoční sa od 11. do 13. novembra v Košiciach na Troch hôrkach. Na podujatí sa stretnú mnohé saleziánske strediská z celého Slovenska.

„V duchu nových priateľstiev, fair play a tohtoročnej témy radosti si spolu zasúťaží desať tímov. Priebeh akcie môžete sledovať na webovej stránke podujatia vht.3horky.sk a sociálnych sieťach alebo sa prísť pozrieť na športové výkony osobne, a tak prispieť ku skvelej atmosfére, ktorá na veľkom hokejbalovom turnaji nikdy nechýba,“ avizuje Kristián Sabo, ktorý sa venuje komunikácii podujatia.

Celoslovenskú športovú akciu v hokejbale pre mladých do 15 rokov organizujú saleziáni už po 24. raz. Chlapcov z celého Slovenska čaká nielen zmeranie si síl v hokejbale, ale aj prehliadka po meste s Milanom Kolcúnom, galavečer a odovzdávanie cien hokejistom Lacom Nagyom.

Zdroj: tkkbs.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.