Saleziánska stredná odborná škola v Žiline pozýva na Deň otvorených dverí

(Žilina, 4. novembra 2022) – Deň otvorených dverí na SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline prebieha počas jesene a zimy. Budúci záujemcovia o majú k dispozícii viacero termínov, kedy sa môžu prísť pozrieť na každodenný život školy. Návštevníkov budú sprevádzať priestormi samotní žiaci a v rôznych učebniach, triedach či dielňach sa oboznámia s obsahom jednotlivých študijných odborov.

„V tomto období na stredných školách prebiehajú dni otvorených dverí pre žiakov posledných ročníkov základných škôl a my sa tešíme, že po dvoch rokoch ich môžeme tiež znovu organizovať. Ako jediná cirkevná stredná odborná škola daného druhu v našom regióne, ponúkame dobré vzdelanie a výchovu v kresťanskom a saleziánskom duchu týmto deťom a ich rodičom,“ priblížil direktor žilinskej saleziánskej komunity SOŠ don Jozef Sarnecký.

Zdroj: sjoroza.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.