Máme za sebou prvý ročník Bibliq – Ligy objaviteľov Slova

(Žilina, 4. júla 2022) – Spomínate si na našu ponuku pre mladých vďaka Bibliqu objaviť Písmo z nových uhlov a zatiahnuť na hlbinu vo vzťahu s Bohom? Máme za sebou finále – Veľkú biblickú víkendovku, na ktorej sa stretlo spolu 44 mladých z celého Slovenska.

Zavŕšili tak viac ako 3-mesačnú výzvu denne si prečítať Písmo a pozrieť si obrázky, mapy, videá či vypočuť podcasty, aby pochopili Knihu kníh v nových súvislostiach a stala sa súčasťou ich bežných dní.

Cez víkend upevnili online priateľstvá aj naživo, počas veľkej hry šírili kresťanstvo do ďalších častí sveta a zmerali sily vo svojich biblických vedomostiach.

Gratulujeme celkovému víťazovi Bibliqu! Šťastnou náhodou sa spojili dva tímy – SUDOKA z Banskej Bystrice a Neuveriteľní z Košece – a vytvorili neporaziteľné kvarteto objaviteľov Slova. Na druhej priečke sa umiestnili TPWG z Bratislavy a na tretej RAKHS z Trenčína.

 

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.