Prihlás sa na ročnú misiu a staň sa saleziánskym misijným dobrovoľníkom

(Bratislava, 17. júna 2022) – Mnoho detí a mladých žije na ulici. Nemajú domov, možnosť chodiť do školy, nepoznajú pocit bezpečia. Sú chudobní, lebo nemajú nikoho, kto by im venoval svoj láskavý pohľad, svoju pozornosť.

Máš v srdci túžbu darovať sa v službe chudobným? Nevieš ako na to? Ak si pripravený vyjsť zo svojho sveta, spoznať novú kultúru a obetovať rok života mladým v núdzi, máme riešenie. Saleziánske misijné DOBROvoľníctvo ťa pozýva k mladým ľuďom, ktorí nepotrebujú nič viac ako tvoj čas, záujem a tvoju radosť. Vydaj sa s nami na DOBROdružnú cestu, na ktorej dostaneš viac ako daruješ.

Zisti aké sú podmienky a vyplň prihlasovací formulár, a to najneskôr do 20. septembra 2022. Prvé prípravné stretnutie sa uskutoční v termíne 23. – 25. septembra 2022. Tešíme sa na teba! A ak chceš vedieť, ako to na takej misii vyzerá, sleduj naše sociálne siete alebo si prečítaj blogy dobrovoľníkov.

Zdroj: savio.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.