Redizajn stránky www.saleziani.sk

Saleziánska stránka www.saleziani.sk dostane k 31. januáru 2013 nový dizajn. Po dlhých rokoch služieb tejto stránky bolo potrebné redizajnovať ju pre súčasné potreby, či už z pohľadu technického alebo informačného zamerania. Nový dizajn ponúkne verejnosti a celej saleziánskej rodine prehľadnejšie spracovanie informácií o nás, o našom poslaní a pôsobení, základné informácie o zakladateľovi Jánovi Boskovi, ako aj aktivitách našej provincie (pastorácia, mladí, misie, mediálna oblasť), jej organizácií i celej širšej rodiny.

Stránka je obsahovo ponechaná, niektoré sekcie a oblasti pôsobenia saleziánov a ich inštitúcií sa zlúčili „pod jednu strechu“, aby sme tak napomohli lepšej orientácií a prepojeniu našich aktivít.

Na stránke budú v budúcnosti postupne pribúdať nové sekcie či videá, aktivity, ktoré sú prioritou provincie s možnosťou ich podpory, informácie o našich dielach, o práci s mládežou, misiách a podobne.

saleziani.jpg
 
 


Download with Vixy.net


Convert this YouTube with Freecorder
©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.