Saleziánsky plenér sa tento rok bude venovať téme rodiny

(Banská Belá, 13. júna 2022) – Maliarsky tábor Saleziánsky plenér sa toho roku uskutoční už 17-krát. Témou bude: Moja rodina – ľudia, ktorých mám rád.

„V tomto roku celosvetového stretnutia rodín sa chceme, okrem maľovania krásnej prírody, vrátiť chodníčkom vďačnosti ku všetkým, ktorým vďačíme za veľa v našom živote,“ vysvetľujú organizátori.

Tábor sa bude konať 14. – 21. augusta 2022 na saleziánskej chate v Banskej Belej a je určený mladým od 13 – 26 rokov. Prihlásiť sa je možné do 5. augusta vyplnením formuláru a uhradením poplatku. Podrobnejšie informácie k pobytu nájdete TU.

V prípade organizačno-obsahových otázok sa neváhajte obrátiť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a na organizačné otázky odpovie Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Zdroj: domka.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.