Po dvoch rokoch sa opäť uskutoční Národná púť miništrantov v Šaštíne

(Šaštín, 21. apríla 2022) – Tohtoročná púť sa bude konať 14. mája 2022 v duchu hesla: Hrdinom sa nerodíme, hrdinom sa stávame. Miništrantov bude sprevádzať osobnosť mexického chlapca, mučeníka, ktorý sa volá José Luis Sánches del Rio.
 
„Na stretnutie prichádzajú mladí skoro z celého Slovenska. Majú možnosť prehĺbiť svoju miništrantskú identitu, stretnúť sa s priateľmi, nájsť hlbší zmysel služby pri oltári, rozbaľovať tajomstvo svojho povolania od Pána, a povzbudiť sa na tom, že aj inde sú zapálení chlapci, ktorí slúžia Pánovi. Že nie sú v službe sami, že sa dá Bohu i ľuďom slúžiť v radosti,“ hovorí salezián don Jozef Luscoň.

Púť sa začne o 10:00 registráciou. V programe sú workshopy, svätá omša, obed, hry, turnaje vo futbale/florbale a záverečné požehnanie. Organizátori prosia miništrantov, aby si na svätú omšu priniesli miništrantské oblečenie na svätú omšu a halovky/kopačky na florbal a futbal.

Bližšie informácie a možnosť registrácie je TU.

Informoval: Jozef Luscoň SDB, tkkbs.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.