Pomôž vyhrať 10 000 € na výmenu okien v Bardejove na Poštárke

(Bardejov, 6. apríla 2022) – Pastoračné centrum v Bardejove na Poštárke slúži už od roku 1997 a začala nám pretekať strecha. Na opravu sme našli sponzora zo zahraničia. Okrem toho však musíme vymeniť aj strešné okná. Napísali sme teda projekt na výmenu okien na Prešovský samosprávny kraj, kde môžeme získať 10 000 €. Má to ale háčik.

Vo verejnom hlasovaní cez SMS na čísle 0902 025 502 v tvare PSK2 musíme získať najviac hlasov. Z jedného mobilného telefónneho čísla je možné hlasovať iba za jeden projekt. Spätná SMS o potvrdení hlasovania za daný projekt je bezplatná. Hlasovanie končí 15.4.2022.

Adresu výzvy aj priebežné výsledky nájdete na tomto odkaze.

Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o ceny, ktoré do súťaže venovali kultúrne organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK. Spomedzi všetkých hlasujúcich budú vyžrebovaní traja výhercovia. Odovzdanie cien prebehne po vyhlásení výsledkov SMS hlasovania.

Ceny pre výhercov:
1. voľná vstupenka pre dve osoby do Ľubovnianskeho múzea – hrad v Starej Ľubovni na rok 2022,
2. voľná vstupenka pre dve osoby do Múzea v Kežmarku na rok 2022,
3. voľná vstupenka pre dve osoby na predstavenie z produkcie Divadla Jonáša Záborského okrem premiér na rok 2022

Prosíme vás o hlas a tiež o pomoc pri získavaní hlasov.

Peter Varga, salezián

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.