Rehoľné sestry opäť spúšťajú bezplatnú linku so službou ucha

(Bratislava, 9. marca 2022) – Na podnet Konferencie biskupov Slovenska a Konferencie vyšších rehoľných predstavených na Slovensku obnovujú rehoľné sestry z rôznych kongregácií spoluprácu so Slovak Telekom.

Operátor opäť ponúkol bezplatnú linku – tentokrát na pomoc ľuďom na Slovensku, ktorých sa dotýka vojna na Ukrajine. Službu spúšťajú 8.3.2022 a bude k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 9.00 do 21.00 na bezplatnom telefónnom čísle 0800 188 610.

Blízkosť susedom utekajúcim pred vojnou sa prejavila v našej krajine silnou solidaritou akýmkoľvek spôsobom. Mnoho ľudí však prežíva aj strach, úzkosť, neistotu a potrebujú útechu, povzbudenie, nádej a modlitbovú podporu. „Hashtagom #smetuprevas chcú rehoľné sestry vyjadriť solidaritu okrem inej konkrétnej pomoci aj takouto službou ucha,“ hovorí koordinátorka tejto iniciatívy rehoľných sestier saleziánka Miroslava Tarajová, FMA.

Monika Skalová, FMA

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.