Uvarte si pochúťky z celého sveta podľa Saleziánskeho misijného kalendára

(Bratislava, 21. januára 2022) – SAVIO pripravilo celoročnú kuchársku výzvu, v ktorej si každý mesiac môžete uvariť jeden recept zo Saleziánskeho misijného kalendára na rok 2022 a zapojiť sa tak do súťaže o jedinečné ceny.  

Kalendár je plný chutných a zaujímavých receptov z celého sveta. O tieto jedlá a fotografie sa podelili saleziánski misijní dobrovoľníci, ktorí ich zozbierali počas ich ročnej misie v zahraničí. Mesiac január patrí korenistej kuchyni Azerbajdžanu a tradičnej sladkej baklave.

Odfotený pokrm môžete poslať do správy na facebook či instagram alebo na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Každý mesiac z týchto fotiek organizátori vyberú jedného výhercu. Losovanie bude prebiehať vždy posledný piatok v mesiaci, preto svoje pochúťky nezabudnite poslať dostatočne včas.

Ak Saleziánsky misijný kalendár ešte nemáte, stačí napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a radi vám ho zašleme poštou.

Zdroj: savio.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.