Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi. Kniha, ktorá vás „vtiahne do kresla“

(Bratislava, 3. decembra 2021) – Talianske slovo pellegrino znamená pútnik, pocestný. A práve tento výraz najlepšie vystihuje autora a hlavného protagonistu knihy Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi, ktorú v týchto dňoch prináša Vydavateľstvo DON BOSCO ako svoj najnovší titul v rámci edície DO KRESLA. Svedectvo Pina Fusara o jeho životnej ceste, dokumentované mnohými fotografiami, je až neuveriteľne skutočné a dokáže čitateľa „vtiahnuť do kresla“.

O knihe:
Giuseppe Pino Fusaro (1962) bol úspešný norimberský gastronóm a mužský model s podmanivým pohľadom. Získal všetko, o čom ako dieťa talianskych gastarbeitrov v Nemecku sníval: luxusný život, úspech, peniaze, najkrajšie ženy aj prominentných priateľov.

Dnes z toho Pino nemá takmer nič – a je šťastnejší než kedykoľvek predtým. Pretože po nespočetných alkoholových a drogových excesoch, pobyte vo väzení, ťažkých depresiách, nevydarenom pokuse o samovraždu, po neúnavnom hľadaní zmyslu života a šťastia, ku ktorému kráčal cez budhizmus i po pútnických cestách, napokon našiel to, pre čo sa oplatí žiť.

Kniha má pevnú väzbu, formát 128 x 202 mm a 224 strán. Viac o knihe tu: https://www.donbosco.sk/tovar/pellegrino

Objednať si ju môžete na stránke www.donbosco.sk, emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na číslach 02 5557 2226 a 0903 962 029.

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.