Volejbalový turnaj ako poďakovanie

(Humenné, 3. januára 2013) - Každoročná akcia v podobe volejbalového turnaja "Beton´ s cup", ktorú organizujú mladí spolu so saleziánmi, sa konala aj tento rok. 

Turnaj začal už tradične svätou omšou u saleziánov, po ktorej nasledovali organizačné pokyny, oboznámenie sa s pravidlami i rozlosovanie tímov. Následne sa všetci presunuli do telocvične Gymnázia armádneho generála Ludvika Svobodu, kde sa spolu odohralo 32 zápasov. Prvotným cieľom podujatia bolo zorganizovať volejbalový turnaj ako poďakovanie sa ľuďom, ktorí sa venujú a podporujú saleziánske dielo v Humennom. 

Druhoradým cieľom turnaja bolo zmysluplne využiť voľný čas počas vianočných prázdnin a tak spojiť volejbalových fanúšikov. Turnaja sa zúčastnilo 12 tímov z Humenného i okolia. Svoju účasť potvrdili aj niektorí hráči, ktorí sa aktívne zúčastňujú amatérskej volejbalovej ligy. Tí majú počas prázdnin prestávku, a tak mohli tento čas využiť na zlepšenie techník hrania i vzájomných vzťahov.

2013_1_3_beton2.jpg

2013_1_3_beton.jpg


Informovala: Lenka Mikitová

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.