Informačné stretnutia pokračujú

(Bratislava, 11. januára 2013) - Organizácie a iniciatívy so saleziánskym poslaním intenzívne spolupracujú aj v novom roku. Vo štvrtok 10.1. sa stretli zástupkyne a zástupcovia Domky, združenia Savio, Vydavateľstva don Bosco, mediálneho tímu a provincialátu saleziánov na pravidelnej porade – prvej v roku 2013. Všetkých privítal a za provincialát informoval vikár don Jozef Ižold. Prítmoní si vymenili informácie o aktuálnych otázkach, ktoré riešia a pomenovali oblasti, ktoré bude potrebné v novom roku zlepšovať.

Porady slúžia ako miesto na koordináciu, aby sa zamedzilo zbytočnému zdvojovaniu činnosti a vytvárala sa potrebná synergia. Účastníci dúfajú, že zlepšujúcu sa koordináciu ústredí budú stále viac pociťovať aj na miestnej úrovni – saleziánske komunity, strediská Domky a všetky zložky saleziánskej rodiny. V takýchto pracovných stretnutiach plánujú pokračovať každé tri týždne.

2013_1_11_zlozky1.jpg

2013_1_11_zlozky2.jpg


Informoval: Ján Mihálik

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.