Mladí opäť prichádzajú s adventnými zamysleniami

(Bratislava, 25. november 2019) - Už deviaty rok píšu mladí zamyslenia k textom Svätého písma z adventných evanjelií. Projekt: Vianoce! začal tento rok na nedeľu Krista Kráľa, ako duchovná príprava, ktorá sa ukončí na Vianoce.

Mladí tvorcovia zo saleziánskych stredísk dostali výzvu prispieť do adventnej prípravy vlastnými zamysleniami už začiatkom novembra. Aj tento rok sa počet záujemcov naplnil, a tak mohli organizátori 24. novembra spustiť tradičný projekt.

Autorom obrázkov k zamysleniam je známy španielsky ilustrátor Patxi Velasco Fano, otec troch detí, ktorý vyučuje na základnej škole v Malage. Pod svoje práce sa podpisuje ako Fano.

Zamyslenia budú až do Vianoc zverejňované na webovej stránke združenia Laura a tiež na sociálnej sieti Projektu: Vianoce! Budete si ich môcť vypočuť aj v rádiu Mária.

Zdroj: www.salezianky.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.