Pätica saleziánov sa pred večnými sľubmi stretla so saleziánmi spolupracovníkmi

(Drienica, 30. augusta 2019) - V rámci prípravy na doživotnú profesiu mladí saleziáni, v sprievode dona Pavla Semana SDB, navštevujú a bližšie spoznávajú jednotlivé zložky saleziánskej rodiny na Slovensku. V nedeľu 18. augusta sa v Dome mamy Margity na Drienici stretli s tridsiatkou saleziánov spolupracovníkov zo stredísk Prešov-Juh a Prešov-Sever.

Počas popoludnia predstavili spolupracovníci saleziánom povolanie saleziána spolupracovníka, samotné Združenie saleziánov spolupracovníkov a tiež ich Projekt apoštolského života. Spolupracovníci zasa mohli bližšie spoznať saleziánov Jána Butkovského, Jozefa Peržeľa, Daniela Holúbeka, Petra Boška a Jozefa Martineka prostredníctvom kvízu, ktorý obsahoval otázky týkajúce sa predstavovaného Združenia saleziánov spolupracovníkov. Rodinnú atmosféru dotvárali vzájomné otázky a úprimné rozhovory pri malom agapé.

Zdroj: www.ascslovakia.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.