Čo spája rehoľníkov: Modlitba a šport

(21. november 2012) - 18. novembra sa prvýkrát uskutočnilo v Košiciach neformálne stretnutie rehoľníkov, ktorí pôsobia v tomto meste. Akciu iniciovali saleziáni. Miestom stretnutia bolo saleziánske stredisko na Troch hôrkach. Stretnutia sa zúčastnili tieto rehoľné spoločenstvá: dominikáni, augustiniáni, jezuiti a saleziáni.
  
Prvá časť sa niesla v športovom duchu, kedy sme si spoločne zahrali futbal a stolný tenis. Druhá časť programu sa niesla v bratskom duchu. Počas večere sme si vymieňali skúsenosti a zážitky a navzájom sa spoznávali. Záver tohto milého stretnutia patril spoločnej modlitbe vešpier. Na záver sa všetkým prihovoril direktor z Kalvárie don Pavol Drška, ktorý vyzval všetkých rehoľníkov k vzájomnej  modlitbe a vyjadril nádej, že podobné akcie v tomto priateľskom duchu budú pokračovať aj ďalej. 

2012_11_21_stretnutie_reholi1.jpg

2012_11_21_stretnutie_reholi2.jpg

2012_11_21_stretnutie_reholi4.jpg

2012_11_21_stretnutie_reholi5.jpg


Informoval: Pavol Drška

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.