Bodka sa vracia k biblickým témam, tentoraz: "Neutekaj...!"

(Poprad, 24. augusta 2018) - Bodka za prázdninami sa aj tento rok uskutoční 31. augusta 2018 na Mariánskej hore v Levoči.

Už tradične ju organizujú saleziánski novici z Popradu-Veľkej. Po minuloročnej téme o Titusovi Zemanovi sa tentoraz rozhodli vrátiť sa k biblickým témam. Aktuálne sa inšpirovali príbehom starozákonného proroka Jonáša. Heslo tohto ročníka Bodky teda znie: "Neutekaj...!", ktorým chcú novici chlapcov povzbudiť k tomu, aby neutekali pred Bohom, ako spočiatku Jonáš.

Bodka za prázdninami 2018 sa začne registráciou o 9:00, potom čaká účastníkov o 9:30 tzv. Grammy Bodkár – programový vstup zložený zo scénok, ktoré si pripravia chlapci z jednotlivých stredísk, na tému Bodky. Porota bude hodnotiť myšlienku, kreativitu a tiež prevedenie scénky.

Počas dňa budú chlapci môcť pristúpiť k sviatosti zmierenia, čakajú na nich rôzne hry, tombola a workshopy. Záverečná svätá omša bude o 15:00 a bude na nej prítomný nielen provinciál don Jozef Ižold ale aj člen hlavnej rady saleziánov don Tadeusz Rozmus, ktorý v ten deň začne mimoriadnu vizitáciu slovenskej saleziánskej provincie.

rhsdb

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.