Augustové vydanie príručky Viera do vrecka s témou Oplatí sa byť verný?

(Bratislava, 21. augusta 2018) - Vydavateľstvo Don Bosco vydalo v rámci obľúbenej edície Viera do vrecka augustovú brožúrku s názvom Oplatí sa byť verný? Vnímame vernosť ako zbytočné bremeno alebo ako vzácnu cestu slobody?

Brožúrka vyšla z pera autora divadelných hier a spoluautora niekoľkých knižných publikácií dona Mariána Husára SDB, ktorý momentálne pôsobí v Bratislave v stredisku na Miletičovej.

„Vernosť je cesta slobody, pre ktorú sa rozhodujeme každý deň. Oslobodzuje nás od povrchných pocitov a zameriava nás na to, čo je hlboké a trváce. Pri tomto úsilí  sme však ustavične vystavovaní riziku konfliktov a kríz, ktoré by chceli nahlodať náš postoj vernosti. Čo robiť, keď na nás doľahne kríza vernosti?“ pýta sa autor v brožúrke. Možné odpovede na túto aktuálnu tému nájdete TU.

Publikáciu Oplatí sa byť verný?, ďalšie príručky vydané v roku 2018 či komplety brožúrok z minulých rokov s hodnotným zakladačom si môžete objednať na stránke www.donbosco.sk.

Peter Novák

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.