Člen Švajčiarskej gardy predstaví Vatikánsku kuchárku

(Bratislava, 1. júna 2018) - V dňoch 11. – 14. júna 2018 zavíta na Slovensko člen Pápežskej švajčiarskej gardy David Geisser, ktorý po skončení svojej služby zostavil výnimočnú kuchársku knihu. Vatikánsku kuchárku vydáva exkluzívne v slovenskom jazyku Vydavateľstvo DON BOSCO.

„Sme veľmi radi, že David prijal našu ponuku prísť na Slovensko. Kuchárskych kníh vychádza aj na Slovensku veľmi veľa, ale kuchárska kniha s receptami z Vatikánu doteraz nevyšla ani jedna. Mediálny záujem je už teraz veľký, z čoho máme radosť. Samotná kniha vyzerá príťažlivo a okrem receptov obsahuje aj exkluzívne fotografie zo zákulisia Vatikánu a legendy viažuce sa k Švajčiarskej garde od čias Michelangela až po súčasnosť. Recepty rôznej náročnosti zahŕňajú jednoduché jedlá, ale aj majstrovské kúsky. Na počesť posledných troch pápežov Jána Pavla II., Benedikta XVI. a Františka v nej nechýbajú ani ich obľúbené jedlá z Poľska, Bavorska či Argentíny,“ povedal riaditeľ Vydavateľstva DON BOSCO, Ján Miško.

Knihu je možné objednať/zakúpiť si tu: http://www.donbosco.sk/tovar/vatikanska-kucharka

Stretnúť sa s Davidom Geisserom osobne (okrem náhodnej prechádzky po Bratislave), bude možné aj na dvoch autogramiádach spojených s ochutnávkou:

• 12. jún (utorok) o 18.00 – Bratislava Flag Ship Restaurant (Námestie SNP 8, Bratislava), moderuje Dado Nagy        
• 13. jún (streda) o 18.00 – kníhkupectvo Martinus (Obchodná ulica 26, Bratislava), moderuje Denis Bohumil Schvarcz
 
Švajčiarsky denník Tagesanzeiger prirovnáva Geissera k svetoznámemu Jamiemu Oliverovi. Popri Geisserových úspechoch a talente vyzdvihuje aj jeho oduševnenie a charizmu, ktorými si získava početných priaznivcov. Napísal niekoľko kuchárskych kníh. Od septembra 2015 pracuje David Geisser ako kuchár na rôznych podujatiach. Popritom vystupuje ako hosť v televíznych reláciách a cestuje po svete, aby predstavil svoje kuchárske umenie.

 

Peter Novák
marketingový špecialista
Vydavateľstvo DON BOSCO

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.