Laura organizuje výtvarnú súťaž pre mladých

(Bratislava, 7. mája 2018) - Laura, združenie mladých organizuje pri príležitosti 25-výročia vzniku združenia celoslovenskú výtvarnú súťaž pod názvom „Zaži s nami niečo viac“. Cieľom súťaže je prostredníctvom výtvarného prejavu poodhaliť detský a mládežnícky svet 21. storočia.

Mladí výtvarníci majú na výber dve témy: Zaži s nami niečo viac a Iba jedno je podstatné. Komisia bude v škále 1-5 bodov hodnotiť umeleckú a obsahovú stránku súťažných prác.

Maľby, kresby, prípadne ich kombinácie môžu zapojené strediská a školy (alebo jednotlivci) zaslať do 31. mája 2018 s označením „Zaži s nami niečo viac“ na adresu: Laura, združenie mladých, Miletičova 7, Bratislava 821 08.
 
Výtvarná komisia práce vyhodnotí a v každej kategórii určí prvých troch výhercov. Svoje dipomy si prevezmú v júni v Bratislave, kde budú vystavené práce odporučené porotou.

Všetky dôležité informácie a propozície výtvarnej súťaže nájdete na www.laura-mladez.sk.

Zdroj: www.laura-mladez.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.