Generálna predstavená saleziánok spustila nový web

(Rím, 3. februára 2020) - Generálna predstavená Inštitútu dcér Márie Pomocnice sr. Yvonne Reungoat, v predvečer sviatku sv. Jána Bosca, oficiálne spustila v Ríme novú webovú stránku. Stránka bola iniciovaná z oblasti sociálnej komunikácie inštitútu, za ktorú je zodpovedná sestra Maria Helena Moreira.

„Je pekné spustiť novú webovú stránku na sviatok don Bosca. Ak by bol don Bosco nažive, bol by prvý, kto by realizoval všetky možnosti komunikácie podľa nových technológií. Všetko začína od nasadeného srdca pre Da mihi animas. Web je vchodovými dverami našej veľkej svetovej rodiny, nášho domova. Je to komunikácia charizmy, ktorá sa stelesňuje dnes,“ vyjadrila svoje pocity generálna predstavená, matka Yvonne.

Webová stránka inštitútu je responzívna a automaticky sa graficky prispôsobuje zariadeniam, cez ktoré sa zobrazuje. Informácie a zaujímavosti zo života a činnosti saleziánok po celom svete si prečítate v piatich jazykoch: taliančine, angličtine, španielčine, francúzštine a portugalčine.

Zdroj: www.salezianky.sk

 

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.