Diár pre veriacu ženu 2021 bude inšpirovaný myšlienkami pápeža Františka

(Bratislava, 9. júla 2020) – Novovznikajúci diár z dielne Vydavateľstva DON BOSCO je voľným pokračovaním tohtoročného diára pre všetky veriace ženy od autoriek Miroslavy Kilianovej a Anny Berthotyovej.

Obsahuje nové inšpiratívne nápady, myšlienky na zamyslenie aj priestor na zapísanie vlastných postrehov a zhodnotenie mesiaca. Obohacujúce sú tiež citáty známych osobností, ktoré súvisia s témou jednotlivých mesiacov. Samozrejmosťou je prehľadný kalendár s vyznačenými cirkevnými sviatkami a s liturgickým čítaním na každý deň.

Prvý motivačný diár si získal srdcia mnohých veriacich žien a rovnakú ambíciu má aj v roku 2021. Tentoraz bude mať o čosi menší formát (125 x 176 mm), aby sa zmestil do každej kabelky, a v kvalitnej pevnej väzbe ponúkne až 224 strán.

Ak si záujemcovia objednajú diár do 31. júla, získajú ho za zvýhodnenú cenu 7,12 € (20 % zľava). Diár je možné predobjednať TU.

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných kníh. Viac o vydavateľstve nájdete na www.donbosco.sk.

 

Informoval: Peter Novák

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.