Prípravy na dlho očakávaný hokejbalový víkend vrcholia

(Košice, 6. novembra 2019) - Osem tímov z rôznych kútov Slovenska už môže odpočítavať posledné dni, ktoré im zostávajú, kým predvedú svoje športové výkony na Veľkom hokejbalovom turnaji v Košiciach. Heslo, ktoré bude 8. – 10. novembra sprevádzať 23. ročník tohto športového podujatia je Hráme férovo.

V zákulisí saleziánskeho strediska na Troch hôrkach vrcholia prípravy. Všetky tímy zapojené do organizácie odškrtávajú úlohy zo svojich to-do listov a dolaďujú posledné detaily. Exhibičný zápas, slávnostná večera, večerný program, fungovanie tabúľ, to všetko je potrebné mať pod palcom.

„Tento rok budete môcť sledovať priebeh VHT na webe, facebooku aj na novom instagramovom profile. Ale samozrejme budeme radi, ak prídete podporiť mladých hokejbalistov naživo a načerpať tímového a priateľského ducha tejto akcie. Prosíme aj o sprevádzanie v modlitbách. Tešíme sa na vás všetkých!“ odkazujú organizátori.

Informovala: Terézia Panocová
 

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.