Medzinárodný deň detí oslávili Dubničania rozprávkami

(Dubnica nad Váhom, 5. júna 2019) - Viac ako stovka detí zaplnila v nedeľu 2. júna trávnatý priestor za Kostolom sv. Jána Bosca v Dubnici nad Váhom, aby spoločne oslávila svoj sviatok. Program pre nich prichystali saleziáni, saleziánky a animátori, ktorí sa pre tento rok rozhodli zmeniť už tradičnú lokalitu sídliska „Účko“ a poobedie zasadili do tematiky rozprávok.

Počas dvoch hodín mohli malí aj väčší oslávenci u rôznych rozprávkových postavičiek získavať za splnené úlohy pečiatky. Pokiaľ sa im podarilo splniť aspoň desať úloh, pomohli tak Jankovi a Marienke postaviť časť strechy, ktorú zjedli. Za svoju snahu získali sladkú odmenu.

Pre tých, ktorí práve nesúťažili u Červenej Čiapočky, Pata a Mata, Snehulienky či Aladina a Šmolkov boli pripravené okrem maľovania na tvár aj nafukovacie atrakcie.

„Akcia sa veľmi pekne podarila. Deti s rodičmi sa perfektne zapájali, aj účasť bola veľmi hojná. Počasie nám naozaj prialo, a nakoniec nás i trošku schladila menšia prehánka. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili do krásneho priebehu podujatia,“ zhodnotila animátorka Andrea Pilná.


Zdroj: saldub.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.