Košickí saleziáni pozývajú na odpust na Kalvárii

(Košice, 13. septembra 2018) - Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie v roku blahorečenia Anny Kolesárovej sa začne v sobotu sv. omšou v maďarskom jazyku, ktorú bude celebrovať salezián don Ján Čapla, rožňavský dekan. Slávnostnej svätej omši o 10:30 bude predsedať košický pomocný biskup Mons. Marek Forgáč.

Poobednňajší program začne modlitbou posvätného ruženca o 16:30. Po nej, o 17:30, bude nasledovať svätá liturgia pri príležitosti 50. výročia obnovenia Gréckokatolíckej Cirkvi, ktorú bude viesť košický vladyka Milan Chautur CSsR. O 19.30 budú mať veriaci možnosť zúčastniť sa pobožnosti krížovej cesty a zakončiť deň aeucharistickou adoráciou o 20:30.

Po rannej nedeľnej svätej omši so začiatkom o 7:00 bude o 8:30 nasledovať mládežnícka, ktorú bude celebrovať salezián don Peter Grzechynka, farár v Poprade - Veľkej. Slávnostnej svätej omši o 10:30 bude predsedať biskupský vikár ThDr. Vladimír Šosták, PhD.

Zdroj: kalvarka.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.