Saleziánky pozývajú na víkendovku o povolaní

(Slávnické Podhorie, 23. februára 2018) - Nie je ľahké rozhodnúť sa v povolaní a nie je ľahké rozhodovať sa samej. Preto sestry saleziánky ponúkajú dievčatám možnosti prejsť túto cestu hľadania aj s rovnako hľadajúcimi cez kurzy o rozlišovaní povolania s názvom GPS.

Cieľom kurzov je spoločne vytvoriť priestor pre účinnejšie naslúchanie svojmu srdcu, a tak napomôcť ceste rozlišovania a sprevádzania akéhokoľvek povolania. Dievčatá sa bližšie pozrú na manželské, rehoľné a laické povolanie.

Kurzy prebiehajú v rodinnej atmosfére a prostredí, kde sa dievčatá môžu cítiť slobodne a otvorene.

Najbližší kurz sa uskutoční 16.-18. marca 2018 v Slávnickom Podhorí a je určený pre dievčatá od 17 rokov. Viac informácií nájdete na Facebookovej stránke GPS saleziánky a tiež na webovej stránke saleziánok, kde sa môžete aj prihlásiť, prípadne aj prostredníctvom mailu na gps.fma(zavináč)gmail.com. Uzávierka prihlasovania je 10. marca 2018.

2018 02 23 gps

Zdroj: salezianky.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.