Domka pozýva záujemcov zo stredísk a saleziánskej rodiny na školenie 7 návykov

(Bratislava, 29. novembra 2017) - Domka - Združenie saleziánskej mládeže ponúka aj tento rok možnosť prihlásiť sa na kurz 7 NÁVYKOV, školenia prispôsobeného realite saleziánskeho prostredia.

Školenie je priestorom intenzívnej práce na sebe, svojich vzťahoch a zamyslenia sa nad obsahom i spôsobom realizácie svojho poslania. Je určené pre každého, kto si chce zlepšiť svoje pracovné aj mimopracovné výsledky, vzťahy s druhými a spôsob, ako prežíva svoj život. Školenie vychádza z knihy Stephena R. Coveyho „7 návyků skutečně efektivních lidí“ a tvorí základ pre zefektívnenie a skvalitnenie vedenia (leadership) na osobnej, medziľudskej, tímovej aj manažérskej úrovni.

Viac o obsahoch školenia sa dočítate na www.franklincovey.cz v časti Rozvojové programy a semináře.

Termín a miesto

Pre absolvovanie školenia je nutné zúčastniť sa všetkých troch stretnutí, ktoré sa uskutočnia v priestoroch Chata Borovica 013/03 Varín (www.chataborovica.sk).
1. kurz: 9.2. - 11.2. 2018 (piatok-nedeľa)
2. kurz: 2.3. - 3.3. 2018 (piatok-sobota)
3. kurz: 13.4. - 15.4. 2018 (piatok-nedeľa)
 
Stretnutia začínajú v piatok o 18:30 večerou a končia v nedeľu o 18:00. Výnimkou je druhé stretnutie, ktoré končí v sobotu večer cca o 19:00.

Účastnícky poplatok za celé školenie (3 kurzy) pre členov Domky je vo výške 80€.

Pre účastníkov, ktorí v roku 2017 nie sú členmi Domky je účastnícky poplatok vo výške 90€ (overiť členstvo v Domke na rok 2017 je možné u správcu systému Vivant v pre teba najbližšom stredisku Domky).

Prihlásiť sa za člena Domky je možné u predsedu strediska pod ktoré by si chcel patriť, prípadne na sekretariáte Domky. V prípade možnosti a záujmu podporiť vzdelávanie v Domke môžeš uhradiť aj vyššiu sumu (reálne náklady na školenie sú vyššie).

V cene školenia je zahrnuté ubytovanie, strava 3x denne, manuály pre účastníka, náklady spojené s organizáciou a programom školenia.

Údaje k platbe prevodom:
č. účtu: IBAN: SK76 0900 0000 0050 6289 6757
variabilný symbol: 201801
správa pre prijímateľa: meno a priezvisko účastníka

Požiadavky na uchádzača
• vek minimálne 21 rokov
• líderské predpoklady
• skúsenosť s priamym vedením a sprevádzaním ľudí
• motivácia pracovať na sebe, ochota konfrontovať sa a učiť novým veciam

Prihlásiť sa je možné poslaním životopisu a motivačného listu e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. do 15.12.2017.

Motivačný list by mal obsahovať aj informáciu o:
• dôvodoch záujmu o účasť na školení
• skúsenostiach uchádzača (angažovanosť, líderstvo, sprevádzanie)
• oblastiach záujmu uchádzača
• možnom prínose školenia pre uchádzača

Deadline na úhradu účastníckeho poplatku: 31.12.2017


Zdroj: www.domka.sk

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.