Biskupi v pastierskom liste pozývajú na blahorečenie Titusa Zemana

(Bratislava, 3. septembra 2017) - V nedeľu 3. septembra sa v kostoloch čítal Pastiersky list biskupov Slovenska pri príležitosti blahorečenia slovenského saleziána kňaza Titusa Zemana.

V týchto dňoch dostávame cenný dar na posilnenie našej viery. Dar, v ktorom sa ukrýva príklad odvahy, rozhodnosti a ochoty na službu blížnym. "Týmto darom je pre nás blahorečenie muža, ktorý dokázal, že na Božie povolanie je možné odpovedať aj v ťažkých časoch a za mimoriadne náročných okolností," píšu biskupi Slovenska.

"Kto môžete a vládzete, príďte osobne zažiť duchovnú radosť, povzbudenie aj posilu z tohto daru pre našu Cirkev. Chceme tam spoločne ďakovať, ale aj prosiť o príhovor dona Titusa za nové duchovné povolania, ktoré tak veľmi potrebujeme," prosia biskupi veriacich v pastierskom liste, ktorý pripravili pred blahorečením.

PLNÉ ZNENIE pastierskeho listu je možné nájsť TU.

Zdroj: www.tkkbs.sk

 

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.