Kniha pre mladých, ktorá odpovedá na 200 pálčivých otázok o Bohu, Cirkvi viere

(Bratislava, 6. júna 2017) - Vo Vydavateľstve Don Bosco si môžete zakúpiť unikátnu knihu Tweetuj s BOHOM, ktorej autorom je kňaz Michel Remery, zástupca generálneho sekretára Rady európskych biskupských konferencií (CCEE). Pápež František označil projekt Tweetuj s BOHOM za veľmi dôležitý. Položil ruku na jednu z kníh, aby tento projekt požehnal a chvíľu sa modlil za tých, ktorí budú knihu čítať, aby hľadali pravdu vo svojom živote.

„Prečo dopustí Boh smrť nevinných ľudí? Prečo je Cirkev taká bohatá? Je diabol, exorcizmus a vyháňanie zlých duchov skutočné? Je pohľad „žiaden sex pred svadbou“ stále aktuálny? Je eutanázia vždy zlá? Je logické veriť, môžem sa aj pýtať? Môže utrpenie pomôcť priblížiť sa Bohu?“ - to je len niekoľko z 200 otázok, ktoré kniha ponúka.

Tweetuj s BOHOM je ideálnym darčekom alebo pomôckou na prípravu na sviatosti birmovania alebo manželstva, organizovanie stretiek, pre vedúcich skupín, kňazov, katechétov. Kniha napomáha osobnému rastu vo viere a vzťahu ku Kristovi, môže poslúžiť aj pre diskusiu v spoločenstvách, na hodinách náboženstva a podobne.

Knihu Tweetuj s BOHOM si môžete zakúpiť vo Vydavateľstve Don Bosco, alebo cez internet.

2017 06 06 tweetuj

©2013 Saleziáni don Bosca. Design by musho. Created by nic.sk

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU.