Saleziáni don Bosca
Piatok  10.2.2012 – Gabriela
Nerozmnožujme svoje pobožnosti. Radšej si dobre robme tie, čo vyplývajú z nášho stavu.
Pohár Panny Márie Pomocnice si odniesla Dubnica
Správy - Šport
100527_tt_turnaj_1.jpg(Trnava 27. mája 2010) – Na futbalový turnaj o pohár Pomocnice sa do Trnavy zišlo 8. mája šesť tímov západného Slovenska. Vo finále sa domáci Saleziánsky futbalový club (SFC) Kopánka musel napokon uspokojiť s druhým miestom.

Trnavskí chlapci, školáci druhého stupňa ZŠ, privítali na svojom trávnatom ihrisku na Kopánke rovesníkov zo stredísk Dubnica nad Váhom, Kaplná, Žilina, Bratislava Daliborovo námestie a z trnavského Gymnázia Angely Merici.

Po úvodnej svätej omši rozdelili organizátori šesť tímov do dvoch skupín, v ktorých sa hralo systémom každý s každým. Do semifinále postupovali prví dvaja, tretí hrali o umiestnenie.

Finálový zápas medzi domácimi a Dubnicou sa skončil 0:4 pre hostí, ktorí si tak odniesli putovný pohár Panny Márie Pomocnice kresťanov.

Konečné umiestnenie tímov:
1.   Dubnica nad Váhom
2.   SFC Kopánka Trnava
3.   Kaplna
4.   GAM Trnava
5.   Žilina
6.   Daliborko
 
100527_tt_turnaj_2.jpg
100527_tt_turnaj_3.jpg

rhsdb, informoval Martin Peciar
 
 
 
Buďte prvým, kto vloží komentár
 
Písať komentáre môžu iba registrovaní užívatelia.
Prihláste sa, alebo sa registrujte.
 
 

SDM Madrid 2011
SDM Madrid 2011

Narodeniny spolubratov

  • Ondrej Miliczki

Zosnulí spolubratia

  • 1996  František Mižanin

Anketa

Čítali ste niektorú správu o Dňoch spirituality?
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement
© SDB 2002–2012
|
webdesign: ALFAOMEGA.sk
|
Právne informácie
|
webmaster@sdb.sk
|