Nech si svet kričí koľko chce, nech kritizuje a šomre na dobro. Vy si to bez znepokojenia vypočujte a v dobrom verne a statočne vytrvajte.
Linky
| Medzi mladšími hokejbalistami kraľuje Nová Dubnica |
| Správy - Šport | ||||
(Bratislava – 14. mája 2008) – Chlapci hokejbalisti z celého Slovenska sa zišli druhý májový víkend v Žiline. V dňoch 9. – 11. mája sa tam konal celoslovenský turnaj v hokejbale v mladšej kategórii.Fotogaléria Sedem tímov sa stretlo v piatok 9. mája na začiatok turnaja na svätej omši. Chlapci z Michaloviec, Humenného, Košíc, Rožňavy, Novej Dubnice, Trnavy a domáci Žilinčania sa v prvý večer veľmi dobre zabávali: „Boli to rôzne súťaže ako nosenie bránok, hľadanie svojej hokejky, robenie hokejbalových testov,“ opísal podrobnosti Marek Horecký z organizačného tímu a dodal: „Na záver si družstvá vylosovali svoje skupiny a deň sme ukončili modlitbou, ktorú viedol don Viliam Riško.“ Sobota patrila až do samého večera jednotlivým zápasom. Zakončením bola modlitba pomocou fotiek z prežitého dňa. Vyvrcholenie turnaja prišlo v nedeľu poslednými zápasmi a rozuzlením konečného umiestnenia. Na záver turnaja sa chlapcom prihovoril provinciálny vikár don Karol Maník. Víťazi z Novej DubniceKonečné poradie: 1. Nová Dubnica, 2. Trnava, 3. Košice, 4. Humenné, 5. Žilina, 6. Michalovce a 7. Rožňava.rhsdb
Písať komentáre môžu iba registrovaní užívatelia. Prihláste sa, alebo sa registrujte. |
||||





(Bratislava – 14. mája 2008) – Chlapci hokejbalisti z celého Slovenska sa zišli druhý májový víkend v Žiline. V dňoch 9. – 11. mája sa tam konal celoslovenský turnaj v hokejbale v mladšej kategórii.
Sobota patrila až do samého večera jednotlivým zápasom. Zakončením bola modlitba pomocou fotiek z prežitého dňa. Vyvrcholenie turnaja prišlo v nedeľu poslednými zápasmi a rozuzlením konečného umiestnenia. Na záver turnaja sa chlapcom prihovoril provinciálny vikár don Karol Maník.
Víťazi z Novej Dubnice









